אודות בית מרקחת טריפוליום

בית מרקחת טריפוליום פועל משנת 2016 ומנוהל על ידי ניר אברהם ונועם אורן . השניים חברו יחד בכדי לייסד בית מרקחת לצמחי מרפא ייחודי, מקצועי, באישור משרד הבריאות.

מה מיוחד?

בית מרקחת טריפוליום הוא היחידי בארץ אשר הוקם, כבית מרקחת ייעודי להכנות רוקחיות של צמחי מרפא, באישורי משרד הבריאות.

בבית המרקחת אנו עובדים עם צמחי מרפא שונים מהארץ ומהעולם, כ – 650 מינים המאושרים לשימוש בבתי מרקחת עפ”י משרד הבריאות ומגובים באנליזות ובמונוגרפים מהפרמקופיאה.

בית המרקחת מספק צמחי מרפא בכמה אופני הכנה בכדי להתאים את תמציות הצמחים לכל אדם לפי צרכיו האישיים: תמצית אלכוהולית, סירופ, קפסולות, משחות ועוד.

צוות העובדים במעבדת בית המרקחת מורכב מרוקחים מוסמכים. צוות שרות הלקוחות והמשרד מקצועי ומסור, כל בקשה או בעיה נבדקת בשיא הרצינות והיעילות. אנו גאים בצוות העובדים שלנו ובעשייה המשותפת.

אנו מציעים מגוון של פתרונות טבעיים לבעיות בריאותיות יומיומיות כמו גם למצבים מורכבים יותר מחומרי הגלם וצמחי המרפא האיכותיים ביותר.

אנו מחוייבים אליכם, ולכן שוקדים על מחקר ופיתוח של מוצרים קיימים וחדשים בכדי להביא את עוצמת הריפוי של הצמחים לכל בית.

מי אנחנו?

מתוך העבודה שלנו כהרבליסטים, הבנו, שקיים צורך גדול לעוסקים בתחום הרפואה המשלימה, במקום העומד בתקנים המחמירים של משרד הבריאות, ויחד עם זאת מקיים בתוכו את הידע המסורתי. אנו מכירים ומעריכים את הרצון שלכם, המטפלים, לראות את הצמחים, לחוש אותם, ולהבין את איכויותיהם ולכן אנו מקפידים לעשות זאת בבית המרקחת, בשבילכם.