החזון שלנו

עקרונות המנחים אותנו בבית מרקחת טריפוליום

בית של צמחי מרפא

בית מרקחת טריפוליום הוא מקום של מפגש. מפגש של אנשים, מפגש של צמחים ואנשים, של מזרח ומערב, של מסורת וקידמה ושל מחלה וריפוי. ניהול בית המרקחת, מתכתב עם חיינו האישיים ואותם עקרונות של כבוד לאדם ולאדמה, יושר והגינות ניצבים לפנינו תמיד.

איכות

כל הצמחים והחומרים בהם אנו משתמשים עוברים בדיקת איכות קפדנית. ככל שמתאפשר לנו אנו רוכשים צמחים אורגנים ממגדלים מקומיים או מחו”ל. כל הצמחים והחומרים עומדים בתקנים רוקחיים.

מקצועיות

צוות העובדים בבית המרקחת מיומן ומנוסה, במעבדה עובדים רוקחים מוסמכים. שיטות ההכנה שלנו נעשות בדרכים מסורתיות תוך שילוב של ידע מודרני למיצוי ושימור. אנו עוסקים רבות במחקר ופיתוח של מוצרים יעילים ומציאת פתרונות טבעיים לבעיות בריאות יומיומיות ובעיות כרוניות.

רפואה מסורתית

אין אנו שוכחים את מקורות הידע והחכמה הקדומים. אנו מסתמכים על ידע ממגוון מסורות, רפואת צמחים מערבית, רפואה מקומית, רפואה סינית, אייורוודה ועוד, לצד מידע חדש ומחקרים מודרניים.

שירות

אנו מודעים לערכו של ייעוץ בשעת הצורך ולחשיבותו של שירות אדיב, יעיל, ומהיר. לכן אנו מפנים משאבים רבים לנושאים אלו ומתייעלים כל הזמן.

שקיפות ושיתוף מידע

אנחנו מאמינים שהמידע אודות צמחי מרפא ואודות אופני השימוש השונים בהם צריך להיות זמין לכולם. אנו בטוחים ששיתוף המידע יתמוך בקהילת המטפלים ובאופן טבעי גם במטופלים, לכן, אנחנו תמיד שמחים לחלוק בידע שצברנו, במסגרת ימי עיון, סדנאות וסיורים.